Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Fabbygo LSM-101 рачен миксер за фрапе

799 ден.
899 ден.
Потребни наградни поени: 800
  • Производител: fabbygo
  • Шифра:Fabbygo LSM-101 рачен миксер за фрапе
  • Наградни поени:30
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Моќност:30W
Напон:220-240V
Голем врат за миксирање
Лесно за употреба

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција