Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

BIDIM GAZEBO тенда зелена боја 3х4

2.999 ден.
3.499 ден.
Потребни наградни поени: 3500
  • Производител: WURTH
  • Шифра:FGZ1
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Димензија: 3x4m

Димензија на конструкцијата: 18/18/24mm

Ткаенина: 100g/m2 PE

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција