Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ТВ комода Barcelona

4.390 ден.
5.990 ден.
Потребни наградни поени: 6000
  • Производител: BJB
  • Шифра:ТВ комода Barcelona
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Комода изработена од квалитетна 18mm иверица .

Димензии на ТВ комода: 

Ширина: 120 cm  

Висина: 29,3 cm  

Длабочина: 29,6 cm

Димензии на полица: Ширина: 45,4 cm  Висина: 29,5 cm  Длабочина: 10,4 cm (1 парче)

Димензии на полица: Ширина 43,6 cm  Висина: 29,5 cm  Длабочина: 13,2 cm (1 парче)

Време на испорака: 10-14 дена

8681181979532

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција