Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ТВ комода Paris

1.999 ден.
2.999 ден.
Потребни наградни поени: 3000
  • Производител: BJB
  • Шифра:8681875877281 | 854KLN3019
  • Наградни поени:20
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Комода изработена од квалитетна 18mm иверица.

Метална конструкција

Ширина: 120 cm  

Висина: 33 cm  

Длабочина: 30 cm

Димензии на средната полица: 

Ширина: 60 cm  

Висина: 14 cm  

Длабочина: 30 cm

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена


8681875877281 | 854KLN3019

Тагови: ТВ комода Paris

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција