Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ТВ комода Oslo

4.590 ден.
6.500 ден.
Потребни наградни поени: 6000
  • Производител: BJB
  • Шифра:ТВ комода Oslo
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Комода изработена од квалитетна 18mm иверица со меламинска облога.

Метални ногарки

Ширина: 160 cm  

Висина: 45 cm  

Длабочина: 29,6 cm


8682870763791

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција