Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

VISITOR HAP200 20'' happy puppy детски велосипед

6.999 ден.
7.999 ден.
Потребни наградни поени: 8499
  • Производител: EXPLORER VENERA BIKE
  • Шифра:1203020
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

погон со една брзина и дизајн на помала рачка му овозможува на детето да се чувствува удобно на велосипедот.задната сопирачка на педалата му ја дава целосната контрола и потребната доверба во возењето.Велосипедот е комбинација од класичен дизајн и модерно совпаѓање на бои со налепници. седиштето е меко за уште поголема удобност при возењето.


Бренд: VISITOR

боја: бела, виолетова
материјал: челик
тип: за деца
димензија на тркала: 20 INCH
ВЕЛИЧИНА НА РАМОТ : 10''
за возраст од 7 до 8 години
број на брзини: 1
висина на возач: 115-135CM (20'')

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција