Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

VISITOR SOC120 12'' детски велосипед

5.999 ден.
6.999 ден.
Потребни наградни поени: 6500
  • Производител: EXPLORER VENERA BIKE
  • Шифра:1120051
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

  квалитетен детски велосипед , изразен во јаки бои и детали кои децата ги сакаат .

Бренд: VISITOR

боја: црна, зелена
материјал: челик
тип: за деца
димензија на тркала: 12 INCH
ВЕЛИЧИНА НА РАМОТ : 7''
за возраст од 2 до 5 години
број на брзини: 1
висина на возач: 95-115CM 

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција