Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

VISITOR GUR121 12'' happy circle баланс велосипед

3.999 ден.
4.490 ден.
Потребни наградни поени: 4500
  • Производител: EXPLORER VENERA BIKE
  • Шифра:1120008
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

GUR GUR БАЛАНС ВЕЛОСИПЕД , ИДЕАЛЕН ЗА ПОЧЕТНИТЕ ФАЗИ НА УЧЕЊЕ ДА СЕ ВОЗИ
 ОВОЗМОЖУВАЈКИ МУ НА ЕДНО ДЕТЕ ДА ВЕЖБА ОДРЖУВАЊЕ НА РАМНОТЕЖА.   

Бренд: VISITOR

боја: бела, розе
материјал: челик
тип: за деца
димензија на тркала: 12 INCH
за возраст од 2 до 3 години
број на брзини: 1
висина на возач: 85-110CM (GUR)

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција