Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Пневматски ударен одвртувач Bormann BAT1212

1.959 ден.
2.999 ден.
Потребни наградни поени: 3000
  • Шифра:Пневматски ударен одвртувач Bormann BAT1212
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.


  • Капацитет на завртки: 1/2 ″ (68мм)
  • Брзина: 7500 вртежи во минута
  • Макс вртежен момент: 340 Nm

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Акција