Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Електрична брусалка BORMANN - BSS2200 PALMIC/DELTA 220W РЕГУЛИРАНИ 6000-12000 вртежи во минута

1.799 ден.
2.999 ден.
Потребни наградни поени: 3000
  • Шифра:Електрична брусалка BORMANN - BSS2200
  • Наградни поени:20
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Моќност 220W
Вртежи 6000-12000 вртежи во минута
187X90mm/149X149X100mm

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Акција