Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Wolfcraft Статив за дупчалка 3406

2.399 ден.
2.799 ден.
Потребни наградни поени: 2400
 • Производител: wolfcraft
 • Шифра:Wolfcraft Статив за дупчалка 3406
 • Наградни поени:100
 • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Карактеристики и предности

 • За дупчење на рамни површини, округли предмети и летви со апсолутна прецизност
 • Работна плоча со жлебови за стегање на работните менгемиња
 • Интегрирана пружина за враќање во првобитна положба
 • Со кружен столб
 • Длабочина на дупчење 130 мм
 • Прифат Euronorm ф43 мм
 • Основа од SL 160 х 230 мм
   

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција