Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Wolfcraft Шаблон за типли 4640

1.480 ден.
Потребни наградни поени: 1200
  • Производител: wolfcraft
  • Шифра:Wolfcraft Шаблон за типли 4640
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Карактеристики и предности Универзална брза направа за подготовка на дупки за типлување на аголни, Т и равни споеви 6, 8 и 10 мм дрвени типли За дебелина на даски од 12-30 мм

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција