Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

BOSCH СЕТ ПРИБОР ЗА ПЕРАЧ ЗА ПЕРЕЊЕ АВТОМОБИЛ

2.699 ден.
3.490 ден.
Потребни наградни поени: 2799
  • Производител: Bosch
  • Шифра: ш.09056246
  • Наградни поени:130
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

СЕТ ПРИБОР ЗА ПЕРЕЊЕ КОЛА СОДРЖИ: МЛАЗНИЦА ПОД АГОЛ 90 СТЕПЕНИ, ЧЕТКА ЗА ПЕРЕЊЕ, ЦРЕВО ПРОДОЛЖЕТОК 6М, ДВЕ КРПИ

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција