Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Stanley Fatmax FMST1-75779 организер

1.890 ден.
2.390 ден.
Потребни наградни поени: 2300
  • Производител: Stanley
  • Шифра:Stanley Fatmax FMST1-75779 организер
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Specifications

Product Dimensions 44 x 7.5 x 27 cm
 
6 Large cups.
8 Small cups.

 
 
EAN: 3253561757792
 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција