Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

VOX SL 309 правосмукалка

4.799 ден.
5.199 ден.
Потребни наградни поени: 5000
  • Производител: Vox electronics
  • Шифра:VOX SL 309 правосмукалка
  • Наградни поени:140
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

СПЕЦИФИКАЦИЈА
Карактеристика Вредност
Категорија Правосмукалки
Тип Класичен
Сила 1800 W
Вшмукување 360 W
Регулатор на моќта Да
Радиус на акција 11 м
Тип на цевки Метална
HEPA филтрација Најважната работа во врска со филтрите ХЕПА е висока ефикасност на задржување на честички од нечистотија. При празнење правосмукалка, тие не излегуват од апаратот, туку остануват во филтерот, а од правосмукалката излегува чист воздух.
Определување FAIL SAFE
Додатоци Наставки за мебел и агли
Гаранција 25 месеци
Димензии на уредот (ШxВxД) 42.6 x 23.2 x 31.6 цм
Димензии на спакован уредот (ШxВxД) 49 x 32 x 36 cm
Нето тежина 5.5 kg
Вкупна тежина 6.5 кг
BAR-код 8606019602918
 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција