Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

VOX SL 123R правосмукалка

3.499 ден.
3.999 ден.
Потребни наградни поени: 5000
  • Производител: Vox electronics
  • Шифра:VOX SL 123r правосмукалка
  • Наградни поени:140
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

СПЕЦИФИКАЦИЈА
Карактеристика Вредност
Категорија Правосмукалки
Тип Класичен
Сила 1600 W
Вшмукување 260 W
Капацитет на торба 2.5 л
Регулатор на моќта Да
Радиус на акција 11 м
Тип на цевки Метална
HEPA филтрација Не
Додатоци Наставки за мебел и агли
Гаранција 25 месеци
Бојата Црвено-црни
Димензии на уредот (ШxВxД) 46.5 x 28 x 27.6 цм
Димензии на спакован уредот (ШxВxД) 47.50 x 29.00 x 28.60 цм
Нето тежина 3.77 кг
Вкупна тежина 4.77 кг
 
 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција