Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999
Iskra JC-220S чистач на пареа Нема залиха
Iskra JC-220S чистач на пареа
Iskra JC-220S чистач на пареа
Iskra JC-220S чистач на пареа
Iskra JC-220S чистач на пареа

Iskra JC-220S чистач на пареа

3.999 ден.
4.490 ден.
Потребни наградни поени: 3200
  • Производител: Iskra
  • Шифра:Iskra JC-220S
  • Наградни поени:45
  • Достапност:Нема залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz

• Моќност: 1500W (максимум)

• Должина на кабел: 5м

• Глава со кружен зглоб

 - страничен наклон од 90 °

 - навалување напред - наназад 70 °

• Чисти и дезинфицира со пареа од 100-120 ° C

• Погоден за повеќето материјали и површини

• Турбо систем за греење

• Ергономски дизајнирана рачка

• Резервоар за вода 300 ml

• Заштитен капак на резервоарот за вода

• Достапно на сите места

• Димензии на пакувањето (LxWxH mm): 245x170x510

• Нето тежина: 3 кг

• Бруто тежина: 3,2 кг

 

Додатоци:

• Додаток за чистење на прозорци

• Додаток за чистење облека

• Крпи за чистење

• Тркалезни четки (2 пати изработени од најлон)

• млазница на млаз со пареа

• Аголна екстензија

• Чаша за Мерење

 

• 24 месеци гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција