Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

MBS мини шпорет W

11.990 ден.
12.990 ден.
Потребни наградни поени: 8500
 • Производител: MBS Smederevo
 • Шифра:МВС мини
 • Наградни поени:70
 • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Карактеристики:

 • димензии на шпоретот 315х570х350 mm 
 • димензии на рерната 205х367х325 mm 
 • тежина 20,7 Kg - јачина 3,6 Kw 
 • ефикасност 90%
 • дупло стакло 
 • грејни плочи а145 (1000w) и a180 (1500w) 
 • греачи во рерната горен инфра 550w и долен 550w

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Акција