Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999
Bosch EasyGrassCut 26 Електричен тример Нема залиха
Bosch EasyGrassCut 26 Електричен тример
Bosch EasyGrassCut 26 Електричен тример
Bosch EasyGrassCut 26 Електричен тример
Bosch EasyGrassCut 26 Електричен тример
Bosch EasyGrassCut 26 Електричен тример
Bosch EasyGrassCut 26 Електричен тример

Bosch EasyGrassCut 26 Електричен тример

2.650 ден.
3.530 ден.
Потребни наградни поени: 3200
 • Производител: Bosch
 • Шифра: 09049300
 • Наградни поени:40
 • Достапност:Нема залиха


Карактеристики и предности

 • „Semi-Auto Feed“ систем: кој автоматски ја отпушта жилката при вклучување на уредот. И притоа секогаш обезбедува оптимална должина на жилката.
 • Добар квалитет на сечење со мотор од 280 W и 12500 врт/мин овозможува брзо и чисто сечење на тревата.
 • Едноставно користење мотор со лесна конструкција и добро избалансиран уред, обезбедуваат лесно користење.
 • Робусен дизајн за долг век на траење.
 • Исклучително лесен и управлив поради својата тежина од само 1.9 кг.
 • Долга рачка за удобно ракување во секаква работна позиција.
 • Практичен држач за струен кабел.

Спецификација на продуктот

Сила на моторот 280 W
Дијаметар на сечење 26 cm
Брзина на сечење на трева 12500 m/s
Систем на сечење Глава со конец
Конец на глава (калем) 1,6 mm x 4 m
Тежина

1,9 kg

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција