MBS Smederevo

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
MBS Smederevo 3E Шпорет на цврсто гориво MBS Smederevo 3E Шпорет на цврсто гориво
Smederevac MBS 3, ќе ве врати во минатото, во времето на бабината кујна. Синоним за топол дом, испо..
11.490 ден.
без ДДВ: 9.737 ден.
MBS Smederevo 7E Шпорет на цврсто гориво MBS Smederevo 7E Шпорет на цврсто гориво
Smederevac MBS 7E, ќе ве врати во минатото, во времето на бабината кујна. Синоним за топол дом, исп..
11.990 ден.
без ДДВ: 10.161 ден.
MBS Smederevo 9MR шпорет на цврсто гориво MBS Smederevo 9MR шпорет на цврсто гориво
Smederevac MBS 9MR, ќе ве врати во минатото, во времето на бабината кујна. Синоним за топол дом, ис..
12.490 ден.
без ДДВ: 10.585 ден.
MBS Smederevo 9MRS Шпорет на цврсто гориво MBS Smederevo 9MRS Шпорет на цврсто гориво
Smederevac MBS 9MRS, ќе ве врати во минатото, во времето на бабината кујна. Синоним за топол дом, и..
13.999 ден.
без ДДВ: 11.864 ден.
MBS Smederevo Corner Камин на цврсто гориво MBS Smederevo Corner Камин на цврсто гориво
Шпорет кој можете да го вклопите во секој ентериер. Наменет за да стои во агол од просторија. Со E..
15.490 ден.
без ДДВ: 13.127 ден.
MBS Smederevo Elit Камин на цврсто гориво MBS Smederevo Elit Камин на цврсто гориво
Шпорет кој можете да го вклопите во секој ентериер. Со EU сертификација за технички, еколошки, и из..
40.499 ден.
без ДДВ: 34.321 ден.
MBS Smederevo Eva Камин на цврсто гориво MBS Smederevo Eva Камин на цврсто гориво
Шпорет кој можете да го вклопите во секој ентериер. Со EU сертификација за технички, еколошки, и из..
56.699 ден.
без ДДВ: 48.050 ден.
MBS Smederevo Happy Камин на цврсто гориво MBS Smederevo Happy Камин на цврсто гориво
Шпорет кој можете да го вклопите во секој ентериер. Со EU сертификација за технички, еколошки, и из..
10.490 ден.
без ДДВ: 8.890 ден.
MBS Smederevo Hera Камин на цврсто гориво MBS Smederevo Hera Камин на цврсто гориво
Шпорет кој можете да го вклопите во секој ентериер. Со EU сертификација за технички, еколошки, и из..
11.999 ден.
без ДДВ: 10.169 ден.
MBS Smederevo Hit Камин на цврсто гориво MBS Smederevo Hit Камин на цврсто гориво
Шпорет кој можете да го вклопите во секој ентериер. Со EU сертификација за технички, еколошки, и из..
13.490 ден.
без ДДВ: 11.432 ден.
MBS Smederevo Magnum (Со камен) Шпорет на цврсто гориво MBS Smederevo Magnum (Со камен) Шпорет на цврсто гориво
Smederevac MBS Magnum, овозможува рустиќен изглед во вашата кујна. Емајлиран, со лиена плотна и лие..
47.599 ден.
без ДДВ: 40.338 ден.
MBS Smederevo Magnum Шпорет на цврсто гориво MBS Smederevo Magnum Шпорет на цврсто гориво
Smederevac MBS Magnum, овозможува рустиќен изглед во вашата кујна. Емајлиран, со лиена плотна и лие..
44.699 ден.
без ДДВ: 37.881 ден.
MBS Smederevo Olymp S Камин на цврсто гориво MBS Smederevo Olymp S Камин на цврсто гориво
Шпорет кој можете да го вклопите во секој ентериер. Со EU сертификација за технички, еколошки, и из..
34.999 ден.
без ДДВ: 29.660 ден.
MBS Smederevo Olymp Камин на цврсто гориво MBS Smederevo Olymp Камин на цврсто гориво
Шпорет кој можете да го вклопите во секој ентериер. Со EU сертификација за технички, еколошки, и из..
33.490 ден.
без ДДВ: 28.381 ден.
MBS Smederevo Olympia S (Со камен) Камин на цврсто гориво MBS Smederevo Olympia S (Со камен) Камин на цврсто гориво
Шпорет кој можете да го вклопите во секој ентериер. Со EU сертификација за технички, еколошки, и из..
43.490 ден.
без ДДВ: 36.856 ден.
MBS Smederevo Olympia Камин на цврсто гориво MBS Smederevo Olympia Камин на цврсто гориво
Шпорет кој можете да го вклопите во секој ентериер. Со EU сертификација за технички, еколошки, и из..
40.490 ден.
без ДДВ: 34.314 ден.
-5%
MBS Smederevo Pellet 10 kw Камин на пелети MBS Smederevo Pellet 10 kw Камин на пелети
Камин кој можете да го вклопите во секој ентериер. Со EU сертификација за технички, еколошки, и изо..
44.999 ден.47.599 ден.
без ДДВ: 42.856 ден.
MBS Smederevo Royal 720 Шпорет на цврсто гориво MBS Smederevo Royal 720 Шпорет на цврсто гориво
Smederevac MBS Royal, го носи квалитетот како секој шпорет од Смедеревац, Со модерен дизајн, и избо..
25.490 ден.
без ДДВ: 21.602 ден.
Врз основа на 1 оценки.
MBS Smederevo Strong Шпорет на цврсто гориво MBS Smederevo Strong Шпорет на цврсто гориво
Шпорет кој можете да го вклопите во вашите кујнски елементи. Со EU сертификација за технички, еколо..
59.990 ден.
без ДДВ: 50.839 ден.
MBS Smederevo Termo Magnum Шпорет за Етажно греење на цврсто гориво MBS Smederevo Termo Magnum Шпорет за Етажно греење на цврсто гориво
Smederevac MBS Magnum, овозможува рустиќен изглед во вашата просторија. Овој повеќенаменски шпорет ..
48.990 ден.
без ДДВ: 41.517 ден.
MBS Smederevo Vesta Plus Камин на цврсто гориво MBS Smederevo Vesta Plus Камин на цврсто гориво
Шпорет кој можете да го вклопите во секој ентериер. Со EU сертификација за технички, еколошки, и из..
26.490 ден.
без ДДВ: 22.449 ден.
MBS Smederevo Vesta Камин на цврсто гориво MBS Smederevo Vesta Камин на цврсто гориво
Шпорет кој можете да го вклопите во секој ентериер. Со EU сертификација за технички, еколошки, и из..
23.490 ден.
без ДДВ: 19.907 ден.
MBS Smederevo Vulkan Камин на цврсто гориво MBS Smederevo Vulkan Камин на цврсто гориво
Шпорет кој можете да го вклопите во секој ентериер. Со EU сертификација за технички, еколошки, и из..
48.490 ден.
без ДДВ: 41.093 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS