Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

GENUX плинска скара Elegance 2+1

19.999 ден.
22.999 ден.
Потребни наградни поени: 20000
  • Производител: GENUX
  • Шифра:GENUX плинска скара Elegance 2+1
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Скарата има 2 главни горилници и 1 страничен режач, излезна моќност 9,6kW. Плочата за скара е изработена од леано железо, димензии 430X390 mm.
Горилникот и мрежата за задржување на топлина се изработени од не'рѓосувачки челик, а исто така е инсталиран и сад за маснотии.
Капакот има вграден термометар и метална рачка, контролната табла е изработена од не'рѓосувачки челик со 3 копчиња изработени од ABS.
Скарата е на тркала и има вграден отвор за шишиња.
Скарата не доаѓа со цевка и регулатор. Боја: црна, димензија: (L / W / H): 108/46/110 CM

 

Боја Црна
Моќност 9,6 kw
Бренд Генукс

 

 

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција