Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

GENUX плинска скара Elegance 3+1

31.990 ден.
34.990 ден.
Потребни наградни поени: 30000
  • Производител: GENUX
  • Шифра:GENUX плинска скара Elegance 3+1
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

ПЛИНСКАТА СКАРА ИМА 3 ГЛАВНИ ГОРИЛНИЦИ И 1 СТРАНИЧЕН , МОЌНОСТ 13,5 kW. 

ДИМЕНЗИЈА 540X420 ММ.

КАПАК СО ТЕРМОМЕТР И МЕТАЛНА РАЧКА

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција