Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

GENUX плинска скара Elegance 4+1

35.990 ден.
38.990 ден.
Потребни наградни поени: 36000
  • Производител: GENUX
  • Шифра:GENUX плинска скара Elegance 4+1
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Идеална за вашиот двор

Скарата има 4 главни горилници и 1 страничен, излезна моќност 16,8kW. 

Плочата за скара е изработена од леано железо, димензии 640mm X 420 mm. 

Горилникот и мрежата за загревање се изработени од не’рѓосувачки челик, а исто така е инсталиран и сад за маснотии. 

Капакот има вграден термометар и метална рачка, контролната табла е изработена од не’рѓосувачки челик со 5 копчиња изработени од ABS. 

Скарата е на тркала. 

Капакот и вратничките се сребрени, додека горилникот и страничните полици се во црна боја. 

Скарата не доаѓа со цевка и регулатор. 

Димензија 132cm х 54cm х 115 cm

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција