Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra N0E-11ET-3.6-B Батериски ножици за жива ограда

3.299 ден.
Потребни наградни поени: 4000
  • Производител: Iskra
  • Шифра:190
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Напон: 3,6V
Моќност : Li-ion Батерија ( 1,5Ah )
Вртежи во празно: 1000 / min-1
Ширина на сечење : 80 mm ( трева)
Должина на сечење : 110 mm ( ограда )
Додатоци за сечење ограда
Додатоци за трим
2 сечива
2 насоки на движење
Ергономска рачка
Сигурносен прекидач за закочување
2 година гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција