Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

GARDENA EasyCut 450/25 Електричен тример

4.990 ден.
5.490 ден.
Потребни наградни поени: 6000
  • Производител: Gardena
  • Шифра:GARDENA EasyCut 450/25 Електричен тример
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

  • Технички карактеристики:
  • Моќност: 450 W
  • Ширина на косење: 25 cm
  • Производител: Gardena
  • Земја на потекло: Германија

Електричен тример за косење на тревни површини со ергономска рачка која се регулира за да може да се коси лесно и на секаков терен.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција