Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra нафтен тајфун BGO1601-30кW

24.999 ден.
29.990 ден.
Потребни наградни поени: 25000
  • Производител: Iskra
  • Шифра:Iskra нафтен тајфуn BGO1601-30кW
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

• Дизел грејач на воздух

• Моќност: 30 kW

• Гориво: дизел, керозин

• Потрошувачка на гориво: 2,4 kg/h

• Проток на воздух: 750 m3/h

• Притисок: 310 mbar

• Волумен на резервоарот: 38L

• Термостат за температура

• Димензии: 855 x 470 x 588 mm (Д x Ш x В)

• Н.Т.: 19,20 кг

• Б.Т.: 20,40 кг

 

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција