Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Dynamic MaxPuls 8258 плински тајфун 30kW

8.999 ден.
Потребни наградни поени: 8000
  • Производител: RG GROUP
  • Шифра:Dynamic MaxPuls 8258
  • Наградни поени:80
  • Достапност:На залиха


Приклучен Напон: Гас 

Вкупна сила 30032W

Сила на грејач 30000W

Потрошувачка: 2,18кг/ час

Комплетот вклучува: Тајфун, црево, регулатор на плин.

Погодни за загревање на магацини, големи индустриски објекти, производни погони, кафе барови, затворени тераси, спортски сали, балони итн.

Бесплатна испорака до саканата адреса.

 

 

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција