Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra електричен тајфун на воздух BGP1506-02kW

1.999 ден.
2.999 ден.
Потребни наградни поени: 2500
  • Производител: Iskra
  • Шифра:Iskra електричен тајфун на воздух BGP1506-02kW
  • Наградни поени:80
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

• Индустриски електричен грејач на воздух

• Моќност: 1,0/2,0 kW

• Напон: 220-240 V, 50 Hz

• Проток на воздух: 197 m3/h

• Грејна површина: 20 м2

• Термостат за температура

• 3 работни функции

• Димензии: 220 x 165 x 230 mm (Д x Ш x В)

• Н.Т.: 1,50 кг

• Б.Т.: 1,70 кг

 

 

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција