Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Клуб маса од масивно дрво 100% орев

22.900 ден.
29.900 ден.
Потребни наградни поени: 30000
  • Производител: BJB
  • Шифра:Клуб маса од масивно дрво 100% орев
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Рачно изработена клуб маса од 100% масивно дрво - орев.

Спецификации:

Рачна изработка

Дебелина: 4cm

Ширина: 86cm

Длабочина: 65cm

Висина: 50cm

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена


8681875145892

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција