Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

BAUER WH-500 PRIMACY ЅИДНА ГРЕАЛКА 2kW

3.499 ден.
3.999 ден.
Потребни наградни поени: 3600
  • Производител: Bauer
  • Шифра:BAUER WH-500 PRIMACY ЅИДНА ГРЕАЛКА 2kW
  • Наградни поени:60
  • Достапност:Нема залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

ЅИДНА ГРЕАЛКАМОЌНОСТ 2000 WКЕРАМИЧКИ ГРЕЈАЧДИСПЛЕЈДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧДВА СТЕПЕНА НА РАБОТАЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕТЕРМОСТАТ

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција