Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Blanco inSINKerator 46 дробилка за храна

18.999 ден.
21.999 ден.
Потребни наградни поени: 19999
  • Производител: Blanco
  • Шифра:Blanco inSINKerator 46 дробилка за храна
  • Наградни поени:120
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Стандардните дробилка на новата M• серија, дизајнирани, проектирани и произведени во САД се почетни, утилитарни модели во понудата за отстранување на отпад од храна за домаќинството. Тие обезбедуваат основна функционалност и сигурен квалитет на потрошувачот ориентиран кон вредност.

Основна технологија за намалување на звукот
Систем за мелење од галванизиран челик во 1 фаза
,55 КС
2 години гаранција
Пластичен затворач


Комора за мелење со голем капацитет (980 ml).
Полиран прирабница
Made in USA​​

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција