Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Плакар Leo

23.900 ден.
29.690 ден.
Потребни наградни поени: 29700
  • Производител: BJB
  • Шифра:Плакар Leo
  • Наградни поени:150
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Изработено од квалитетна 18mm иверица.

Спецификации:

PVC ногарки

Медијапански рачки

PVC кантирање

Може да се прицврсти на ѕид

Голем простор за складирање

Димензии:

Висина: 189cm

Ширина: 120cm

Длабочина: 48cm

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена


8683743421954

Тагови: Плакар Leo

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција