Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Повеќенаменски плакар Хектор

2.999 ден.
4.990 ден.
Потребни наградни поени: 4999
  • Производител: BJB
  • Шифра:Шифра MK12-02-01
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Димензии: 78.5x77x30cm

Корпи и шини: PP пластика, длабочина 10cm

Боја: Бела

Плакарот е изработен од 18 мм иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати.

Корпите и шините се изработени од оригинална PP пластика, без употреба на отпадна или рециклирана пластика, со цел заштита на храната која би била складирана во нив.

Благодарение на модерниот дизајн, плакарот можете да го поставите во кујна, детска соба, купатило и други простории од Вашиот дом.


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Акција