Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Плакар Брутус - бел

3.490 ден.
5.290 ден.
Потребни наградни поени: 3999
  • Производител: BJB
  • Шифра:Шифра 12-53-01
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Плакар кој додава елеганција во Вашиот дом или канцеларија, благодарение на неговата повеќенаменска примена и модерниот изглед.

Плакарот е изработен од 1-ва класа 18мм иверица според стандардите на ЕУ и со TSE, EN, ISO 9001 и FSC сертификати. Не содржи канцерогени материи во рамките на Е1 стандардите.

Рабовите на иверицата се кантирани со ПВЦ трака од 1-ва класа, отпорна на деформации. 

Димензии:

Висина: 108,3 cm

Ширина: 49 cm

Длабочина: 32 cm

Растојание помеѓу полици: 33 cm

Висина на ногарки: 2.5cm


Производот се испорачува спакуван во кутија и е од типот „склопи сам“. Монтажата е едноставна, а во кутијата е вклучено упатство и се' што ви е потребно за составување.
12-53-01

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција