Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Плакар Mateo

34.990 ден.
42.690 ден.
Потребни наградни поени: 43000
  • Производител: BJB
  • Шифра:Плакар Mateo
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Изработено од квалитетна 18mm иверица.

Спецификации:

Дрвени ногарки (габер) 10cm

Рачки од метал и јаже

UV облога

Може да се прицврсти за ѕид

Голем простор за складирање

Вкупни димензии:

Висина: 192cm

Ширина: 180cm

Длабочина: 52cm

Димензии на горна полица:

Ширина: 90cm

Висина: 30cm

Димензии на странична полица:

Висина: 47cm

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена


8681875381139

Тагови: Плакар Mateo

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција