Акција
-9%
Grundig MC-3140 Машинка за шишање и бричење
1.499 ден.1.650 ден.
1.499 ден.1.650 ден.
-27%
GRUNDIG UM 9050 мултифунцкционален робот
7.999 ден.10.999 ден.
7.999 ден.10.999 ден.
-8%
Alfa Plam Elita 2 Камин на цврсто гориво
11.999 ден.12.999 ден.
11.999 ден.12.999 ден.
-12%
Favorit R141 Фрижидер
6.599 ден.7.499 ден.
6.599 ден.7.499 ден.
-24%
Hotpoint Ariston LSFF-8M117X EU Машина за миење садови
15.999 ден.20.998 ден.
15.999 ден.20.998 ден.
-16%
Favorit MS-5000 Машина за миење садови
11.699 ден.13.998 ден.
11.699 ден.13.998 ден.
-12%
Gorenje KAS35NDCINVFT Климатизер инвертер 3,5kW
25.490 ден.28.999 ден.
25.490 ден.28.999 ден.
-11%
Fuego 32 FG 3700 LZT LED TV
8.299 ден.9.299 ден.
8.299 ден.9.299 ден.
-16%
Favorit RF-263 S Комбиниран фрижидер
10.499 ден.12.499 ден.
10.499 ден.12.499 ден.
-7%
Fabbygo Робот (10‐12kw)
13.499 ден.14.450 ден.
13.499 ден.14.450 ден.
-5%
Grundig HD-7581 Ионски фен за сушење коса
1.999 ден.2.098 ден.
1.999 ден.2.098 ден.
Lenovo Essential тастатура и глувче
 • Lenovo Essential тастатура и глувче

Lenovo Essential тастатура и глувче

1.500 ден.2.150 ден.
без ДДВ: 1.429 ден. Потребни наградни поени: 2300
Производител: Lenovo
Шифра на производ: 4X30L79922
Наградни поени: 60
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Опис - Lenovo Essential Wired Combo - комплет со тастатура и глувче

Оваа издржлива тастатура и глушец може да се приклучат на кои било USB-порти со жична сигурност на која можете да сметате. Тешката водоотпорна мембрана може да се справи со случајно истурена течност без да ризикува работење. Уживајте во доброто пишување со тивки копчиња и нумеричка рамка во модерен распоред за заштеда на простор. Ергономски глушец во целосна големина нуди удобност и поддршка за целодневна употреба. Зголемете ја вашата продуктивност додека непречено ги завршувате задачите со оптичкиот сензор со висока резолуција.

Карактеристики

 • Водоотпорна мембрана
 • LED индикатори
 • Низок профил, островски стил копчиња
 • FN медиумски контроли
 • Прилагодливи ногарки
 • Оптички сензор со висока резолуција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS