Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

BOSCH ЦРЕВО ЗА ПЕРАЧ AQT 6 МЕТРИ

1.299 ден.
1.620 ден.
Потребни наградни поени: 1399
  • Производител: Bosch
  • Шифра: ш.09037272
  • Наградни поени:130
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

ЦРЕВО ЗА ВИСОК ПРИТИСОК 6М, ДО 130 БАРИ

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција