Rohnson

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-19%
Rohnson R 111 рачна правосмукалка
Карактеристики: 7,2 V NiMH јачина на батерија Непрекината работа 15 мин. Канистер со филте..
1.790 ден.2.199 ден.
без ДДВ: 1.517 ден.
Rohnson R 207 inox тостер
Карактеристики: Јачина -750 вати 6 степени на јачина на печење 2 отвори со ширина од 32мм ..
1.699 ден.
без ДДВ: 1.440 ден.
-18%
Rohnson R 217 мини тостер
Моќност: 750W; Нелепливи плочки; Светлосен индикатор; Изолирана горна површина за заштита од в..
899 ден.1.099 ден.
без ДДВ: 762 ден.
Rohnson R 226 тостер inox
Електричен мини тостер за 2 сендвича; не леплива површина; моќност: 750W; термо-отпорна ..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
-13%
Rohnson R 452 Slow JUCER соковник
Карактеристики на производот: Потрошувачка на енергија 150 W 80-90 вртежи во минута д..
6.999 ден.7.999 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.
Rohnson R 519 мулти сецко
Карактеристики на производот: Јачина 300 вати (100 вати појако од R 525) Сече, пасира, меша ..
999 ден.
без ДДВ: 847 ден.
-15%
Rohnson R 522 мулти сецко
Моќен 500W мотор; двојно сечило (нерѓосувачки челик);    сад со капацитет 700m..
1.699 ден.1.999 ден.
без ДДВ: 1.440 ден.
Rohnson R 523 мулти сецко
Електричен повеќе наменски сецко Јачина 400 W Сече, пасира, меша и миксира Пластичен сад со..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
-26%
Rohnson R 539 блендер + додатоци за смути (BPA free)
ОПИС Карактеристики: 1. Стакло сад за мешање 1 литар, 450 W 2. Мал бокал 2x600 мл 3. Брзини ..
2.799 ден.3.790 ден.
без ДДВ: 2.372 ден.
-20%
Rohnson R 751 ел. бокал
Карактеристики на производот: Капацитет: 0,9L Моќност: 1300 W ON/OFF светлечки индикатор ..
799 ден.999 ден.
без ДДВ: 677 ден.
-16%
Rohnson R-215 мини тостер
Електричен мини тостер за 2 сендвича; не леплива површина; моќност: 750W; термо-отпорна ..
1.090 ден.1.299 ден.
без ДДВ: 924 ден.
-38%
Rohnson R-215 мини тостер OUTLET
Електричен мини тостер за 2 сендвича; не леплива површина; моќност: 750W; термо-отпорна ..
799 ден.1.299 ден.
без ДДВ: 677 ден.
-25%
Rohnson R285 Deep Fryer
Карактеристики на производот: 2000 W јачина  3 lit. капацитет за масло Термостат со п..
2.999 ден.3.999 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS