Лична Нега

Лична Нега

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-25%
ETA апарат за стругање пети
ЕТА електричниот апарат за стругање пети помага брзо и безболно да ја отстраните несаканата појачана..
450 ден.599 ден.
без ДДВ: 381 ден.
-33%
Fagor SP-1250 Травел фен за сушење коса
Стилски, компактен травел фен за сушење коса,со рачка на преклопување и лесен како пердув...
599 ден.898 ден.
без ДДВ: 508 ден.
Grundig MSR 72 мрежички
Резервни мрежички за машинки за бричење за модели МS 7240 MS 6240 GRUNDIG ..
699 ден.
без ДДВ: 592 ден.
LAFE-45618 масажер и чистач за лице
Ротациски масажер и чистач на лица  Четката за лице со технологијата на звучен пулс ист..
699 ден.0 ден.
без ДДВ: 592 ден.
ETA 0328 90000 Фен и фигаро за коса
ЕТА Rosalia 0328 90000 фен со топол воздух ги комбинира придобивките од четката и фенот за коса за д..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
Grundig MT-3910 Мини тример
За непречено и ефикасно отстранување на влакната од носот и ушите додатоци за прецизно сечење и сти..
799 ден.
без ДДВ: 677 ден.
Iskra RH-1818-1 (Black) Травел фен за сушење коса
Стилски, компактен травел фен за сушење коса,со рачка на преклопување и лесен како пердув...
799 ден.
без ДДВ: 677 ден.
Iskra RH-1818-1 (White) Травел фен за сушење коса
Стилски, компактен травел фен за сушење коса,со рачка на преклопување и лесен како пердув...
799 ден.
без ДДВ: 677 ден.
Laica 8019 blue механичка вага
  ОПИС Карактеристики: Исклучително прецизна вага Не бара одржување Мери ..
849 ден.
без ДДВ: 719 ден.
ETA 5336 90000 Ceramic преса за коса
Ета 5336 90000 пегла за коса е опремена со керамички турмалин плочи со големина 22 x 98 милиметри, п..
899 ден.
без ДДВ: 762 ден.
Rowenta CF-2118 фигаро
ФИГАРОМОЌНОСТ 25W180C РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА60СЕК -БРЗО ЗАТОПЛУВАЊТЕДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 1,8МКЕРАМИЧКА ОБЛО..
899 ден.
без ДДВ: 762 ден.
Iskra GBS1500 Дигитална вага за телесна тежина
Транспарентна вага за телесна тежина, од цврсто стакло, со осветлен дисплеј. 150 kg максимално опте..
999 ден.
без ДДВ: 847 ден.
-17%
ISKRA GBS1530-GR Дијагностичка вага за телесна тежина
Дијагностички баланс БИА - анализа на биоелектричната импеданса максимално оптоварување: 150 ..
999 ден.1.199 ден.
без ДДВ: 847 ден.
-17%
ISKRA GBS1530-WH Дијагностичка вага за телесна тежина
Дијагностички баланс БИА - анализа на биоелектричната импеданса максимално оптоварување: 150 ..
999 ден.1.199 ден.
без ДДВ: 847 ден.
-33%
Iskra RFC-1306 (Blue) Батериска машинка за шишање
Напон: 100-240V ~ 50 / 60Hz, Моќност: 5W, 3 во едно - за коса, брада и тело Прилагодлива должина ..
999 ден.1.499 ден.
без ДДВ: 847 ден.
-33%
Iskra RH-1827M-5 (Bronze) Фен за сушење коса
Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во бронзена боја Долг кабел, гајка за закачув..
999 ден.1.499 ден.
без ДДВ: 847 ден.
-17%
Mesko MS 2108 фигаро
Изработка на убави кадрици бара употреба на соодветно фигаро за коса. Најдоброто ќе биде она фигаро&..
999 ден.1.199 ден.
без ДДВ: 847 ден.
-17%
MUHLER HS-373 white преса за коса
- Фигаро,преса за коса и исправувач за коса - Заштитна керамичка обвивка на плочите - Светлосен ин..
999 ден.1.199 ден.
без ДДВ: 847 ден.
Tristar HD-2333 Травел фен за сушење коса
Стилски, компактен травел фен за сушење коса,со рачка на преклопување и лесен како пердув...
999 ден.
без ДДВ: 847 ден.
Tristar HD-2359 Травел фен за сушење коса
Стилски, компактен, моќен травел фен за сушење коса,со рачка на преклопување и лесен како ..
999 ден.
без ДДВ: 847 ден.
Iskra MR-700 Мини тример
Напон: 1.2V, Моќност: 2W, 4 Додатоци,  Отстранува влакна од нос, веѓи, коса, уши Сечиво со ..
1.099 ден.
без ДДВ: 931 ден.
Iskra GBS1500-Sq Дигитална вага за телесна тежина
Шарена вага за телесна тежина, од цврсто стакло, со осветлен дисплеј. 150 kg максимално оптеретувањ..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
Iskra GBS1500-Zn Дигитална вага за телесна тежина
Шарена вага за телесна тежина, од цврсто стакло, со осветлен дисплеј. 150 kg максимално оптеретувањ..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
Grundig PS-2010 Дигитална вага за телесна тежина
Елегантен рамен дизајн LCD дисплеј Вклучување со "Step On" Автоматско исклучување по 60 секунди ..
1.199 ден.
без ДДВ: 1.016 ден.
ETA 2336 90000 Преса за коса
Ета 2336 преса за коса во елегантна бела завршница совршено ќе се вклопи во вашата рака и лесно се р..
1.199 ден.
без ДДВ: 1.016 ден.
-33%
Grundig HS-6732 Ceramic Ionic Фигаро за коса
Фигаро за коса Реномираниот Германски бренд GRUNDIG, ви носи апарат за лична нега, со кој би постиг..
1.199 ден.1.790 ден.
без ДДВ: 1.016 ден.
Lafe PSJ-002 Преса за коса
Преса за коса, со модерен дизајн и технологија, која овозможува лесно стилизирање, исправање и витка..
1.199 ден.
без ДДВ: 1.016 ден.
Iskra QR8918 (Black) Машинка за шишање
Машинка за шишање, потстрижување, обликување, трим и оддржување на коса и брада. За лесно постигнува..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Iskra QR8918 (White) Машинка за шишање
Машинка за шишање, потстрижување, обликување, трим и оддржување на коса и брада. За лесно постигнува..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Iskra RH-1803AM-1 (Black - Pink) Фен за сушење коса
Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во црно-розева боја Долг кабел, гајка за..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Iskra RH-1803AM-1 (Black) Фен за сушење коса
Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во црна боја Долг кабел, гајка за закачување,..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
-54%
ID italian design CERAMIC ел.четка за коса
ЧЕТКА ЗА ИСПРАВУВАЊТЕ НА КОСАКЕРАМИЧКИ ДИЗАJН СО JОНИЗАТОРРЕГУЛАЦИJА НА ТЕМПЕРАТУРАМОЌНОСТ 29W Бе..
1.299 ден.2.799 ден.
без ДДВ: 1.101 ден.
-18%
Grundig MC-6040 Машинка за шишање и бричење OUTLET
време на полнење: 45 мин; работа на батерија (на полнење/мрежа); напон: 100-240 V/50 - 60Hz; кера..
1.390 ден.1.699 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
Rowenta SF1512F0 преса за коса CERAMIC
ПРЕСА ЗА КОСАКЕРАМИЧКИ ПЛОЧИТЕМПЕРАТУРА 230СТЕПЕНИГаранција: 24 месеци  Бесплатна доста..
1.399 ден.
без ДДВ: 1.186 ден.
Gorenje HS90BG Ceramic преса за коса Beauty
Контрола на температурата Широк опсег од 150 ° C до 230 ° C Копчето за контрола на вртење на тем..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.
Iskra RH-1827M-5 (Black) Фен за сушење коса
Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во Црна боја Долг кабел, гајка за закачување,..
1.499 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
Iskra RH-1827M-5 (Purple) Фен за сушење коса
Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во Пурпурна боја Долг кабел, гајка за закачув..
1.499 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
-9%
Grundig MC-3140 Машинка за шишање и бричење
Mашинка за шишање/бричење Високо-квалитетна глава за сечење од нерѓосувачки челик Порамнувачка шир..
1.499 ден.1.650 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
Iskra RFC-1306 (Black) Батериска машинка за шишање
Напон: 100-240V ~ 50 / 60Hz, Моќност: 5W, 3 во едно - за коса, брада и тело Прилагодлива должина ..
1.499 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
LAFE LOK 45833 фигаро за коса
  ОБЛИКУВАЧ ЗА КОСА   ВРТЕЊТЕ НА ЧЕТКАТА ВО ДВЕ НАСОКИ3 БРЗИНИ НА ДУВАЊЕ2 ЧЕТКИ С..
1.550 ден.
без ДДВ: 1.314 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS