Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

EXPLORER ELI261KK 26"/19" ELITE LADY SPRING KONTRA велосипед

12.999 ден.
13.999 ден.
Потребни наградни поени: 15000
  • Производител: EXPLORER VENERA BIKE
  • Шифра:1261019
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Седиште KOMFORT ЦРНО ELI FEŠN
Рачки за волан ХЕРМАНС црни кратон
Волан CITY 620X22.2X25.4
Предно светло ЛЕД
заден трепкач PAKTREGER
Сет В ПВЦ без рачни кочници
Предна корпа ситно плетена црна
Педали FEIMIN COMFORT
Средн погон обичен 44Z  HROM коцка
Средна осовина МТБ на штраф 5с
Обичен ланец P410 MAYA
Обрач V1 26/3/8" SIVI 36RUPA V1.263
Предна глава MTB 36R
Задна глава контра 36R кина
SP.26X1 3/8 (37-590) CRNA PNEUMAT.
Браник EUROFENDER PVC CRNI ECO

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција