Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Bosch AdvancedRotak 750 Електрична косилка за трева

24.590 ден.
26.990 ден.
Потребни наградни поени: 22000
 • Производител: Bosch
 • Шифра: 09042609
 • Наградни поени:150
 • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Карактеристики и предности

 • Препорачана за косење на големи тревници.
 • Капацитет на корпа 50 литри.
 • Едноставно подесување на висината со централизирана рачка.
 • ProSilence ја намалува јачината на звукот до 75% и прави покомфорна акустика.
 • Подесување на висина од 7 нивоа од 25 mm до 80 mm со едно копче.
 • LeafCollect ножот ја сече тревата перфектни и ги собира лисјата.
 • Лесно упавување благодарејки на ErgoSlide рачките.

Спецификација на продуктот

Сила на моторот 1700 W
Дијаметар на сечење 45 cm
Висина на сечење 20-80 мм
Капацитет на корпа 50 лит.
Нивоа на подесување на косење 7 нивоа
Тежина 16 kg

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција