Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999
Bosch ART 35 Електричен тример Нема залиха
Bosch ART 35 Електричен тример
Bosch ART 35 Електричен тример

Bosch ART 35 Електричен тример

5.999 ден.
7.999 ден.
Потребни наградни поени: 7500
  • Производител: Bosch
  • Шифра: 09014555
  • Наградни поени:50
  • Достапност:Нема залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Карактеристики и предности

  • Силен 600 W „High-Power“ – мотор.
  • Едноставно користење мотор со лесна конструкција и добро избалансиран уред, обезбедуваат лесно користење.
  • Подесив агол на рачката на тримерот за едноставно косење под грмушки и клупи.
  • Едноставна промена на калемот со еден клик.
  • Подесива дополнителна рачка за дополнителна удобност.
Сила на моторот 600 W
Дијаметар на сечење 35 cm
Брзина на сечење на трева 8000 m/s
Систем на сечење 1.6mm – 7 m.
Висина 157,5 cm
Тежина 4,6  kg

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција