Ariston

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-7%
ARISTON VLS-100 pro
БОJЛЕРКАПАЦИТЕТ 100ЛМОЌНОСТ 1.5КWТЕМПЕРАТУРА 80CДИСПЛЕJ ЗА ПОСТАВУВАЊТЕ ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИJАПРИТИСОК ..
13.999 ден.14.999 ден.
без ДДВ: 11.864 ден.
-10%
Hotpoint Ariston ENTMH-19221 FW Комбиниран фрижидер
Комбиниран фрижидер, со високи преформанси и ефикасност Автоматско одмрзнување LED осветлување ..
26.999 ден.29.998 ден.
без ДДВ: 22.881 ден.
-24%
Hotpoint Ariston LSFF-8M117X EU Машина за миење садови
Штедлива машина за миење садови. Ефикасно, чисто, лесно и едноставно! Капацитет - 10 комплета..
15.999 ден.20.998 ден.
без ДДВ: 13.558 ден.
-15%
HOTPOINT-ARISTON FTCF-87B 6PY Машина за сушење алишта
Сушара Hotpoint Ariston TCF 87B 6PY1 (ЕУ) Карактеристики Капацитет: 8 кг. Вид на сушење: Конден..
16.999 ден.19.999 ден.
без ДДВ: 14.406 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS