Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

WEBER ЧЕТКА ЗА СКАРА 46СМ

1.399 ден.
1.799 ден.
Потребни наградни поени: 1999
  • Производител: WEBER BBQ
  • Шифра:M-46278
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Оваа тристрана четка за скара е дизајнирана да отстранува маснотии и остатоци од скари од сите големини. Рачката обезбедува добро држење при отстранување на печената храна или чистење на тешко достапни места. За да може вашата скара да трае подолго, исчистете ги решетките пред секоја употреба. На овој начин, следниот оброк ќе биде исто толку вкусен како и претходниот. Нема да ја оштетите заштитата на емајлот на решетките.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Акција