Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

WEBER CRAFTED​ КОШНИЦА ЗА ЗЕЛЕНЧУК

6.990 ден.
7.990 ден.
Потребни наградни поени: 6999
  • Производител: WEBER BBQ
  • Шифра:M-47683
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Едноставно заменете ја решетката за печење од десната страна со корпата за печење WEBER CRAFTED за совршено да ги карамелизирате зеленчукот, нежните морски плодови и помалите парчиња месо.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Акција