Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

EXPLORER DAISY SPY 24/13XS 24'' детски велосипед

9.999 ден.
10.999 ден.
Потребни наградни поени: 11000
  • Производител: EXPLORER VENERA BIKE
  • Шифра:1241050
  • Наградни поени:330
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Издржлива челична рамка, интересен дизајн и актуелни бои за велосипеди се дизајнирани да спречат лизгање на рацете од рачките. Седиштето за велосипед има високи перформанси и анатомска структура.

МАРКА: EXPLORER

БОЈА: ВИОЛЕТОВА, СИНА

МАТЕРИЈАЛ: ЧЕЛИК

ТИП: V-СОЧИРКИ

ТИП: JUNIOR 24

ДИМЕНЗИЈА НА ТОЧКА: 24 ИНЧИ

ДЕТСКА ВОЗРАСТ: ОД 10 ДО 12 ГОДИНИ

БРОЈ НА БРЗИНИ: 18

ВИСИНА НА ВОЗАЧ: 132-155CM (XS)

ВНАТРЕШНА ВИСИНА НА НОГАТА: 59-74 CM

ГОЛЕМИНА НА РАМКА: 13 инчи

wheel24"
icon(xs)

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција