Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

DeWALT DWE4217-QS Аголна брусилка

8.990 ден.
11.490 ден.
Потребни наградни поени: 9000
  • Производител: DeWALT
  • Шифра:DWE4217-QS
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Карактеристики

Влезна моќност 1200 W
Дијаметар на диск 125 mm
Навој на вретено M14  
Број на вртежи 11000 rpm
Тежина 2.2 Kg
Должина 285 mm
Висина 80 mm

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција