Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

WEBER СИГУРНОСЕН ВЕНТИЛ ЗА ПЛИНСКИ СКАРИ М-48490

5.499 ден.
5.999 ден.
  • Производител: WEBER BBQ
  • Шифра:М-48490
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

 Додатоци за скара - црево со регулатор за Q1000, Q1200, Go-Anywhere Gas Weber

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Акција