Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

DeWalt Индустриски фен 1800W 50-600 степени

6.490 ден.
7.990 ден.
Потребни наградни поени: 7000
  • Производител: Makita
  • Шифра:DeWalt Индустриски фен 1800W 50-600 степени
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Карактеристики

Влезна моќност 1800 W
Работна температура 50-400/50-600
Проток на воздух 250/450 l/min
Тежина 0.80 Kg
Должина 253 mm
Висина 210 mm
 

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 1.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.

За нарачки помали од 1.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција