Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999
Канцелариски стол Гастон - црн Нема залиха
Канцелариски стол Гастон - црн
Канцелариски стол Гастон - црн
Канцелариски стол Гастон - црн

Канцелариски стол Гастон - црн

2.990 ден.
3.990 ден.
Потребни наградни поени: 4099
  • Производител: BJB
  • Шифра:Шифра 127-000024
  • Наградни поени:90
  • Достапност:Нема залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Сакате да го обновите вашиот ентериер со исклучително квалитетно и издржливо столче во ретро стил? Тогаш Гастон е парчето мебел кое го барате. Изработен од модерни и издржливи материјали, Гастон нуди врвен квалитет и ергономија - идеален за дома или за вашата канцеларија.

Спецификации:

Задниот наслон е изработен од полипропилен, седиште од еко кожа.

Основен механизам со опција за заклучување на позицијата, во зависност од висината на корисникот

Издржлива метална основа, со тркалца и опција за ротирање

Димензија:

Должина: 48 ​​см

Ширина: 57 см

Висина: 80-93cm

Висина на седиштето: 46-60cm
Време на испорака : 10-14 дена
Шифра 127-000024

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција